Stor Sineklik

Bulunduğunuz Sayfa:/Stor Sineklik
Stor Sineklik 2017-08-31T17:48:43+00:00

Stor Sineklik ve Çeşitleri

Stor Sineklik

Stor sineklik olarak ön plana çıkarılan perde tasarımlı modellerde, genellikle yoğun bir kullanım sunuyoruz sizler için. Kaçırılmayacak farklılıklar ve estetik yenilikler adına hemen hemen herkes için büyük ve yoğun bir kullanım sunuluyor. Peki ama nedir bu stor sineklik tasarımları ve farkı? Hemen anlatalım. Günümüzde pencerelerde hem yatay hem de dikey olarak ön plana çıkarılan çalışmalar bulunuyor. Bu çalışmaların içerisinde farklılıklar da oldukça yoğun ve fazla. Opsiyon el olarak tercih edilen frenleme ve geri çekme seçenekleriyle birlikte, rahatlıkla kurulabilecek bir çalışmaya ulaşabiliyorsunuz. Yani çekince iniyor, tekrar çekip bırakınca yerine gidiyor. Bu şekilde tarif edebiliriz. Çeşitli renk seçenekleriyle ön plana çıkarılan bu ürün, oldukça kullanışlı olduğu için çok sık tercih ediliyor. Stor denme sebebi de perde mantığında çalışması olduğu için, bu konuda önemli bir detay yaratıyor. Tıpkı sine vizyon perdesi gibi çalışıyor ürün ve bu da çok rahat bir sineklik kullanımı olarak çıkıyor karşımıza.

Sineklik modelleri ile ilgili olarak, ön plana çıkarılan birbirinden farklı tasarımlar ve ürünler var. Bu ürünlerde ve tasarımlarda, yeniliklerin en önemli dokunuşunu sizlere sunuyoruz ve bu sayede çok daha rahat bir güncelleme yaratıyoruz. Sineklik tasarımlarına dair üretilen ve karşımıza çıkarılan kampanyalar ile sizler de çok hızlı şekillerde bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken farklı çalışmaları incelemeniz ve bunları ön plana çıkarmanız olacaktır. Görünümü çok şık ve güçlü olan bu ürünleri şayet doğru ve bakımlı kullanır iseniz, çok uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Düzenli ve bakımlı kullanmak konusunu teknik ekibimizden öğrenebilirsiniz. Bu detaylara dikkat ettiğiniz taktirde gerçekten işinizi kolaylaştıracak ve güvenli bir şekilde sizlere hizmet sunacaktır.

Stor sineklik fiyatları ve model seçenekleri için bizleri takip etmeye devam edin. Kaçırılmayacak modeller ve uygun dokunuşlar için kendimizi ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Kaçırılmayacak her türlü seçim ve modelleme adına birkaç tıklama yeterli olacaktır. Firmamız, bu konuda güncel tasarımlarla sizlerin yanında olacak.

Stor Sineklik

Pencere Stor Sineklik

Pencere Stor Sineklik Pencerenizde bulunan sinekliği açıp yan camların rahatça temizlenebilmesi kolaylığı sağlar.
Pencere Stor Sineklik Hava koşullarına dayanıklı fiberglas tül otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından sinekliği kışın söküp başka bir yerde muhafaza etmemize gerek kalmaz. Pencere Stor Sineklik Ahşap, PVC, alüminyum pencerelere gerek montaj öncesi gerek montajdan sonra mevcut herhangi bir pencereye kolaylıkla uygulanır.

Stor Sineklik

Kapı Stor Sineklik

Kapı Stor Sineklik Tamamı patentli ve yerli ürünlerin kullanıldığı ürün kalite ve sağlamlığın göstergesidir.
Kapı Stor Sineklik Montajı da kullanımı kadar pratik olan Kapı Stor Sineklik köşelerinde bulunan plastik takozlardan monte edilmektedir. Kapı Stor Sineklik Pencerenizin önünde bulunan ferforje korkuluk, panjur vb. engellerden dolayı açılır sinekliğin kullanılmadığı durumlar için alternatif bir üründür.

Stor Sineklik

Duble Stor Sineklik

Duble Stor Sineklik Pencerelerinizde size kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlayan, tek dokunuşla açılıp kapanan; pencerenizdeki tül mekanizmasını otomatik olarak kendi bünyesinde toplayan şık ve kullanışlı sineklik modelidir. Duble Stor Sineklik Alüminyum profillerden imal edilen ve hava koşullarına dayanıklı kaliteli fiber glass tüllerin kullanıldığı ürün 15×40 mm kutu profilinden oluşan ana kasa içerisine monte edilmiş ana toplayıcı sarım kutusu, yan raylar ve altta mekanizmayı sabitleyici mıknatıs profillerinden oluşmaktadır.