Plise Sineklik

Bulunduğunuz Sayfa:/Plise Sineklik
Plise Sineklik 2017-08-31T17:38:40+00:00

Plise Sineklik

plise sineklik

Teknolojik olarak, oldukça önemli bir yenilik diyebiliriz bu ürün için. Hatta sineklik konusunda yapılan çalışmaların içerisinde, belki de en çok sevileni ve ilgi ile satın alınanı olan bu ürün, plise sineklik olarak ön plana çıkıyor. Diğer bir adı da pileli – akordeon sineklik olduğu için kolaylıkla bulunabiliyor. Peki ama nedir bu ürünün özelliği derseniz, hemen anlatalım. Bildiğiniz gibi teknolojik detaylardan bahsederken, kullanışlı olmasından ve pratik olmasından çokça söz ediyoruz. Bu ürünlerin pratik ve kullanışlı olması durumu da karşımıza işte en uygun şekilde bu sineklik modeli ile çıkıyor. Çünkü açılıp kapanma şekli çok pratik ve tam bir çözüm ürünü olarak geliyor karşımıza. Sistemli ve estetik bir nokta ile ilerleyen bu ürüne dair büyük ve etkin bir çözüm sizleri bekliyor diyebiliriz.

Sineklik tasarımları konusunda, tek parmağınız ile açıp kapatabileceğiniz bu ürünler için, büyük kolaylıklar çıkıyor karşımıza. Ön planda yer alan her türlü seçimi ve ayrıcalığı rahatlıkla inceleyebilir, size dair ürettiğimiz fırsatları da bu konuda görebilirsiniz. Ürün açıldığı zaman ya da kapandığı zaman, ekstra bir yer işgal etmeyeceği için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olarak çıkıyor karşınıza. Bu sayede çok daha uygun ve pratik kullanım yaratıyor. Kalitenin ve estetik dokunuşların olmazsa olmaz hallerinden ilham alarak tasarladığımız bu üründe, en pratik kullanım noktalarını sizin için ön plana çıkarmaktayız. Pratik kullanış ve kolay rahat kullanış ile hem yatay, hem de dikey bir plise sineklik tasarımına ulaşabilirsiniz.

Kullanım alışkanlıklarınıza göre ön plana çıkarılacak olan ve profil konusunda gerçekten yenilikçi bir çalışma sunacak olan bu ürünleri, Can Sineklik ailesi olarak gerçekten estetik bir dokunuş ile sizlere sunmak istiyoruz. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve fırsatların hemen hemen hepsini tek bir tıklama ile incelemeye başlayın. Kaçırılmayacak çözümler, ayrıntılı hizmetler ve kişisel dokunuşlar ile ön plana çıkarılan bütün seçimlerin ve fırsatların içerisinde, en ayrıntılı noktaların yer aldığını söyleyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de ihtiyaçlarınıza göre kapı ya da pencere konusunda bir ölçü vererek, pileli sineklik fiyatları na ulaşın.

plise sineklik

Dikey Plise Sineklik

Dikey Plise Sineklik, teknolojik açıdan sistem olarak farklı bir bakış açısı getirmektedir. Dikey pileli sistemi, kullanıcılara bir sorun yaratmaz ve alternatif kurulum seçenekleri bulundurmasıyla diğer sistemlerden daha çok ön planda yer alıp tercih edilmektedir. Dikey akordeon sineklik sistemin en önemli ve yenilik barındıran özellikleri; PVC – ahşap – alüminyum ve benzeri her türlü doğramalar da menteşeli, Volkswagen sürme, sürme hebeschiebe pencere ve kapı seçeneklerinde kullanılabilmektedir. Dikey plise sineklikler yatay olan kapı ve dikey olan pencere sistemleri şeklinde çalışabilir şekilde uygulanabilir katlanan pliseli tüllerine sahiptir.

Dikey pileli sineklik kapı sistemlerinde genişlik olarak 4 metre ve yükseklik olarak ise 2.6 metre yüksekliğe kadar uygulanabilir. Görünüm olarak kendini en şık gösteren alternatifi olmayan tek sistemdir. Dikey akordiyon sineklik tülleri fırtına ve rüzgar çıktığında kanallarından kaymaz. Dikey plise sineklik menteşeli kapılar da ve evlerimizin iç tarafına doğru açılarak alan daraltıldığı mekanları geniş tutmak için kullanabileceğimiz en ideal tercihtir.

plise sineklik

Yatay Plise Sineklik

Yatay plise sineklik; 270 mm x 300 mm kutu profille birlikte pencerelerimizin estetik görünümünü bozmayan şık ve modern gösteren bir tasarım yapısına sahiptir. Yatay pileli sineklik her türlü hava ve mevsim şartlarına dayanıklı olan tülleri ile kış aylarında bile sistemimizin çıkartılması gereğini duymadan takılı kalmasını sağlar. Yatay akordiyon sineklik, plise görünümdeki tülleri kendini belli ederek yanlışlıkla çarpma gibi durumlarda fark etmenizi sağlar. Yatay plise sineklik sistemleri, pencere ve cam, balkon kapı sistemlerine uygulanabilen ve ihtiyaç duyulduğu zamanca çıkartılabilen tek sistemdir.

Yatay pileli sineklik köşe kısımlarda yer alan plastik takozlarında 4 vida ile pratik ve kolay bir şekilde montajı sağlanmaktadır. Yatay akordiyon sineklik tek tarafa ve ortadan iki tarafa doğru açılabilecek şekilde imal edilmektedir. Yatay plise sineklik standart ve projeye özel olarak RAL renkler uygulanabilmektedir. RAL renkler; meşe, maun, ahşap, ceviz rengi desenlidir. Yatay plise sineklik basit montajı sayesinde ve pratik sevk edilebilir yapısı ile nakliye maliyetini minimum seviyeye indirmektedir. Yatay pileli sineklik lüks ve modern görünüme sahip olması ile pencere ve kapılarımızda şık durmaktadır.

plise sineklik

Duble Plise Sineklik

Duble Pileli Sineklik, stor model kapı sineklik türleri gibi tülünü toplayan sert yay mekanizmasının olmamasından dolayı ve açılıp – kapatılması esnasında istediğimiz yerde durdurmamızı sağlayan rahat bir kullanım yapısı bulunmaktadır. Stor sinekliğe alternatif en ideal ürün çeşididir. Duble plise sineklik kapılarımızı açıp ve kapatırken kullanılan dikey profili istediğimiz yükseklikten tutup kolay bir şekilde kullanmamızı sağlar. Alt kısım ve üst kısma eşit gelen tekerlek yapısı ile küçük çocuklarımızın bile basit bir şekilde kullanabileceği bir türdür.

Duble Akordiyon Sineklik, stor model kapı sinekliğinde ise kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini, mekanizmanın yaylı olarak geriye toplanmasından dolayı tam orta ağırlık merkezinden tutmak gerekmektedir. Belirtilen şekilde tutulmadığında profil dengesiz şekilde geriye gittiğinden dolayı kanaldan çıkmaktadır. Duble Plise Sineklik hareketli orta kayıtlı sistemli pencere ve kapılar için en uygun sistemdir. Doğramanın kasasının tamamına uygulanan sistem, hareketli orta kayıtlı sabit pencere ve kapı açıldığında ortada sabit bir dikme ve kayıt olmadığından dolayı görüntü kaybına ve manzaranın engellenmesine izin vermez.