Menteşeli Sineklik

Bulunduğunuz Sayfa:/Menteşeli Sineklik
Menteşeli Sineklik 2017-08-31T16:22:12+00:00

Menteşeli Sineklik

menteşeli sineklik
menteşeli sineklik
menteşeli sineklik

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik fiyat maliyeti göz önüne alındığı zaman en ekonomik sineklik modeli olmakla beraber temizlenmesi oldukça ve kullanımı çok basittir. Menteşeli sinekliklerin kasalı ve kasasız model türleri bulunmaktadır. Menteşeli sineklik profil ölçüleri 17 x 25 ve 17 x 42 olarak hazırlanmaktadır. Her pencere ve kapı modeline uyan sineklik çeşididir.

Menteşeli sineklik tasarımları, kullanım yerlerine göre değişiklik göstermektedir. Menteşenin içerisinde yer alan plastik korumalar, ürünü çok daha sağlam bir şekilde tutmaktadır. Genellikle yüksek katlı dairelerin pençelerinde sıklıkla gördüğümüz bu menteşeler, mıknatıslı tutturma seçeneği ile pencerenin dışından tutturulur ve gayet de keyifli bir kullanım sunarlar. Yani siz pencereyi açtığınız zamanda bile menteşeyle sineklik tutuluyor. Bu yüzden hiç dokunmanıza gerek yok. Bazen, özellikle gece saatlerinde havalandırma yapmak isterseniz örneğin, sinekliği tutma kulpundan elinizle itmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede çok daha rahat ve çok daha güncel bir çalışmaya dahil olacaktır. Bu yüzden hemen hemen herkes için kaçırılmayacak bir fırsat ve bir yenilik sunuyor ve sizler için bu noktaları ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.

Sineklik modelleri arasında yer alan menteşeli sineklik tasarımları ve fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Belki de en çok kullanılan ürünlerden olan menteşeli sineklik modelleri, fiyat olarak da dengeli ve optimum bir fiyata sahip. Yani çok daha rahat ve çok daha estetik bir çözüm ile çıkıyor karşımıza bu fiyatlar. Bu sayede hemen hemen herkes için çözümlerin ve yeniliklerin ön plana çıkmasını sağlamış oluyoruz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de sitemizi kullanarak bu konuda hazırladığımız tasarımlara göz gezdirin. Evinizin, ya da iş yerinizin ihtiyaçlarına göre şekillendirebileceğimiz, farklı renk seçenekleriyle ön plana çıkarabileceğimiz bu çalışmaları ustalarımızla birlikte hazırlıyor ve teslim ediyoruz. Montaj gerektiren ürünler varsa bu konuda da yardım sunuyoruz ve çalışmalarımızı evinize kadar getirip monte ediyoruz.

Ölçü alma işlemlerinden tutun da sineklik tasarımlarını en sağlıklı tellerle yapmak için, alanında uzman firmalar ve markaların ürünleriyle çalışıyoruz. Bu sayede tel çalışmaları ve hazırlıkları da tam oturmuş oluyor. Yani pencereniz ile tam uyumlu çalışacak olan menteşeli sineklik modelleri bu konuda ön plana çıkan önemli bir tasarım yaratıyor bizler için. Zaman kaybetmeyin ve fırsatları tek bir tıklama ile incelemeye ve ön plana çıkarmaya devam edin. Estetik dokunuşlar, ihtiyaçlara dair yenilikler ve dahası için, bizlere bir telefon ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  • Menteşeli sineklik çevreci tasarımıyla sağlıklıdır,
  • Menteşeli sineklik modüler bir üründür,
  • Menteşeli sineklik pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar,
  • Menteşeli sineklik mevsim koşullarından etkilenmez,
  • Menteşeli sineklik evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri vardır.
  • İPUCU: Ürünü temizlemek istediğinizde yumuşak bir bez veya sünger ile fazla bastırmadan temizleyebilirsiniz.